BUSHIDO TAPO RADIJO LAIDOS VEDĖJAS

Bild
2018.10.11
Bushido

Bushido

Berlin. Vokiečių reperis Bushido (40) repuoja apie kokainą, kreką, gangsterius ir kitą mėšlą. Tačiau nuo pirmadienio (08.10) jis mintis skleidžia ramesniu tonu. Muzikantas tapo radijo stoties „98.8 KISS FM“ laidos vedėjas.

Laikraščiui „Bild“ Bushido paaiškino: „Savo gyvenime jau daug ką pasiekiau. Esu laimingas šeimos tėvas su nuostabia žmona ir super vaikais, turiu gražų namelį su gražia mašina šalia, pardaviau milijonus įrašų ir su tikrai šauniu atlikėju Mukke dirbau. Bet vieno dalyko trūko: visada norėjau turėti savo radijo šou ir dabar tai pasiekiau“.

„KISS FM“ programų direktorius York Strempel pridėjo: „Kai Vokietijos žinomiausias reperis man paskambina ir sako ‘York, turiu norą vesti ryto šou’, tada negaliu pasakyti ‘Ne’! Bet, žinoma, repo ikonai taip pat galioja bandomasis laikotarpis ir dabar žiūrime kas iš to išeis“.

Tarp kitko, Bushido visai neseniai išleido savo naują albumą „Mythos“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*