BRITNEY SPEARS SU ŠIA NUOTRAUKA SIUNČIA ŽINUTĘ?

Bild
2020.07.28
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Pop ikonos Britney Spears (38) fanai nerimsta. Nauja nuotrauka su bikiniu „Instagram“ kanale daugeliui jų kelia nerimą. Jie tiki, kad žvaigždė su šia nuotrauka siunčia slaptą žinutę!

Daugelis iš pradžių pažvelgus į nuotrauką paklausia: kas čia per…? Britney su ryškiu makiažu ir keistais ornamentais ant visos nuogos odos. Be to – lakoniškas žvilgsnis ir senamadiška šukuosena. Ar pop princesė žaidė su saulės kremu?

Britney paaiškinimas į nuotrauką kelia dar daugiau klausimų: „Išsitepiau chna*. Manau, man reikia dėmesio“.

Atrodo, parašyta tiesiai šviesiai, tačiau fanai kelia daug klausimų. „Ar kas nors ieško kodų?“, – klausia vienas. Kitas rašo: „Manau, ji bando rasti kelią, kad atkreiptų dėmesį į visas užuomenas, kurias mums duoda“.

Kiti įtaria, kad šį įrašą įkėlė ne ji, bet jos tėvas ir oficialus globėjas. Vieni rašo sąmokslo teorijas, kiti apsiriboja tamsiais paaiškinimais: „Ar ji rūsyje?“. Toliau: „Kažkas negerai su ja, jaučiu, kad su ja nėra gerai“. Trečias: „Prisiekiu, tai rašo ne pati Britney“. Arba: „Kas ten per metalas už jos?“. Ir: „Jos akys pasako viską“.

Kai kurie fanai mano, kad Britney laikoma prieš jos valią. Absurdiškas kaltinimas, kadangi 2008 m. Britney buvo paskirtas globėjas po to, kai ji gydėsi psichiatrinėje ligoninėje.

Tuo metu dainininkė kovoja dėl visiškos laisvės atgavimo. Iki šiol jos tėvas sprendžia, ar ji gali pasikviesti draugų, ar gali sėsti į automobilį ir kur nors važiuoti ir pan. Kilo net judėjimas socialinėje medijoje, pavadinimu #FreeBritney.

* – Žodis chna kilęs iš arabų k. hinnā. Tai dažų, gaminamų iš heninės lavsonijos (lot. Lawsonia inermis) lapų, pavadinimas (Tarptautinių žodžių žodynas, Vilnius, 2013, p. 137; Visuotinė lietuvių enciklopedija.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*