BRITNEY SPEARS IR JOS 55 VALANDŲ SANTUOKA: MES VARTOJOME NARKOTIKUS

FirstNews, ABC
2019.01.10
Jason Alexander & Britney Spears

Jason Alexander & Britney Spears

Los Angeles. Britney Spears (37) anksčiau ne viskas sekėsi tobulai.

Pop princesė turėjo tamsų periodą. Vienas jų – 55 val. trukusi santuoka su Jason Alexander (37) 2004 m. „ABC News“ paėmė interviu iš buvusio vyro. Anuomet Brit ir Jason mėgavosi geru vakarėliu Las Vegase. Alexander dabar atskleidė: „Alkoholis yra narkotikas, kava yra narkotikas, cigaretės yra narkotikas. Taip, mes vartojome narkotikus“.

Nepaisant to, jis ją mylėjo. Kaip Jason Alexander teigė interviu, santuoką jis sutiko greitai anuliuoti, nes „norėjo būti geru vaikinu“. Juolab, jie buvo draugai nuo smėlio dėžės laikų.

Anksčiau apie šią santuoką Spears yra pasakiusi: „Aš buvau kvaila, sukilusi ir neprisiėmiau atsakomybės už savo veiksmus“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*