BLAC CHYNA PEILIU UŽPUOLĖ SAVO KIRPĖJĄ

Bild
2019.05.13
Blac Chyna

Blac Chyna

Los Angeles. Kirpėjos darbas gali būti labai pavojingas. Ypač jei klientė yra Blac Chyna (31).

Kim Kardashian (38) brolio Rob (32) eks šeštadienio (11.05) rytą peiliu užpuolė vieną šukuosenų meistrę. Laimei, niekas nebuvo sužeista. Jos reakcija? Ji apmėtė Chyna automobilį gaiviųjų gėrimų skardinėmis.

„Bild“ rašo, kad viskas prasidėjo dėl pinigų. Kirpėja teigia, kad Blac Chyna jai yra skolinga nemažai pinigų. Kirpėja jau parašė pareiškimą policijai dėl užpuolimo peiliu.

Be to, vaikų teisių apsaugos tarnyba pradėjo tyrimą, ar Blac Chyna sūnui King (6) iš santykių su Tyga (29) yra saugu gyventi su motina. Tai jau ne pirmas kartas, kai Blac Chyna įsivelia į konfliktą. Sausį jos namuose kilo ginčas su visažiste. Ir tą kartą buvo iškviesta policija.

2018 m. balandį buvusi striptizo šokėja pramogų parke įtūžo, kai viena lankytoja susižavėjusi net palietė jos dukrą Dream (2), kurios tėvas yra Rob Kardashian. Karšto temperamento Blac Chyna iškeikė parko lankytoją, griebė dukros žaislinį automobilį ir trenkė moteriai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*