BILLY COSBY KALĖJIME PAGALIAU SULAUKĖ DAUGIAU ŽMOGIŠKUMO! (FOTO)

Bild
2019.02.10
Bill Cosby

Bill Cosby

Phoenix. Nuo 2018 m. spalio TV žvaigždė Bill Cosby (81) sėdi kalėjime. Iki šiol jis laiką leido vienutėje be jokių kontakto su kitais žmonėmis, galimybės pasivaikščioti ir naudotis biblioteka. Dabar viskas, laimei, pasikeitė, rašo „Bild“.

Aktoriaus laukia mažiausiai trys ir daugiausiai dešimt metų nelaisvės Pensilvanijos kalėjime, į kurį jis pagaliau buvo perkeltas. Dabar jis galės bendrauti su kitais nuteistaisiais ir užsiimti kažkokia jam malonia veikla.

Naujoje kameroje su Cosby gyvens ir kiti kaliniai. Su priežiūra jis galės naudotis kalėjimo bibliotekos paslaugomis, pasivaikščioti kalėjimo sode.

Kalėjimo kaliniai taip pat kelias valandas per dienas gali mankštintis sporto salėje, mokytis klasėje, tikina kalėjimo atstovė Amy Worden.

Bill Cosby buvo nuteistas už seksualinę prievartą. Po paleidimo TV žvaigždė taip pat kas mėnesį turės lankyti terapiją, keturis kartus per metus vykti registruotis į policiją ir nuolat tvirtinti savo namų adresą.

1,w=756,q=high,c=0.bild 4,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*