BARBRA STREISAND APIE MICHAEL JACKSON IŠNAUDOTUS VAIKUS: JIS JUK JŲ NENUŽUDĖ!

RTL
2019.03.24
Barbra Streisand & Michael Jackson

Barbra Streisand & Michael Jackson

Los Angeles. Po HBO doku filmo „Leaving Neverland“ apie tariamą Michael Jackson (†50) vaikų seksualinį išnaudojimą nuomonės labai skiriasi.

Taip pat ir Barbra Streisand (76) matė šį filmą ir interviu su britų „The Times“ dabar pareiškė, jog yra „visiškai“ įsitikinusi, kad tariamų aukų Wade Robson (36) ir James Safechuck (40) kaltinimai yra tiesa. Bet tada ji pridėjo nemažai pastabų, kurios sukelia daug prieštaravimų.

Nors Streisand teigia, jog yra įsitikinusi, kad abu vyrai buvo seksualiai išnaudojami pop karaliaus rančoje, bet ji ir išreiškė įtarimus. Dainininkė mano, jog abiems vaikams taip pat buvo ir malonu tiek daug laiko praleisti su žvaigžde jo prabangoje. Ir labiausiai keistas teiginys: „Abu dabar yra vedę ir abu turi vaikų. Jis juk jų nenužudė!“.

Dainininkė taip pat kaltę verčia patiems tėvams: „Gaila vaikų. Kaltinu tėvus, kurie yra atsakingi už tai, kad leido savo vaikams pas jį miegoti“.

Galiausiai Barbra Streisand rėžė: „Jo seksualiniai poreikiai buvo jo seksualiniai poreikiai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*