AUDRA „INSTAGRAM“: AR ARIANA GRANDE NĖŠČIA?

Gala
2018.10.10
Ariana Grande

Ariana Grande

New York. Ariana Grande (25) pakurstė gandus „Instagram“, kad yra nėščia. Priežastis: antrame plane matoma vaikiška lovytė ar aptvarėlis vaikams.

Prieš kelias dienas dainininkė savo „Instagram“ paskyroje įkėlė nuotrauką, kurioje ji reklamuoja savo naujus kvepalus „Cloud“. Tačiau, regis, gerbėjams kvepalai mažiausiai rūpi. Jie puolė sveikinti ją su nėštumu. Vienas fanas rašo: „Kodėl vaikiška lovytė?“. Kitas klausė: „Ar tu nėščia?“.

Kaip vokiečių žurnalas „Gala“ rašo, Ariana Grande priėmė tai su humoru ir atsakė: „Mano nežinomas vaikas, žinoma!“. Vėliau ji paaiškino situaciją: „Tai yra aptvarėlis kiaulytei Smalls“. Miniatiūrinė kiaulė yra naujausias Ariana Grande ir jos sužadėtinio Pete Davidson (24) naminis gyvūnėlis. Tačiau „Gala“ skelbia, kad šį naminį gyvūną Niujorke laikyti yra nelegalu. Jei ji toliau talpins Smalls nuotraukas, gali užsitarnauti institucijų pyktį.

Beje, Ariana Grande pastaruoju metu gyvena ramų gyvenimą. Ji linki tiesiog vieną dieną gyventi be dramos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*