ASHLEY JUDD APIE ABORTUS: TURĖČIAU AUGINTI VAIKĄ SU PRIEVARTAUTOJU

alfa.lt
2019.04.14
Ashley Judd

Ashley Judd

Los Angeles. Holivudo aktorė Ashley Judd (50) palaiko moterų teisę rinktis – darytis abortą ar ne. Tuo pačiu moteris džiaugiasi, kad ji, kai buvo išprievartauta ir pastojo, turėjo teisę saugiai ir teisėtai pasidaryti abortą.

Ashley prieš keletą metų atskleidė ne kartą tapusi seksualinės prievartos ir kraujomaišos auka. 10-ajame kasmetiniame „Women In The World“ susitikime Judd kalbėjo apie abortų, visoje šalyje įteisintų dar 1973-iaisiais, kuriuos dabar konservatyvūs įstatymų kūrėjai nori atšaukti, problemas.

Praėjusį mėnesį JAV Džordžijos valstijos respublikonų vadovaujama valdžia uždraudė daryti abortą, jei aptinkamas moters įsčiose užsimezgusios gyvybės širdies plakimas, atsirandantis dar gerokai iki tol, kol moteris supranta esanti nėščia. Aktorė Ashley Judd ir kitos Holivudo garsenybės prisiekė boikotuoti šią valstiją, jei šiam įstatymui bus pritarta.

„Kaip daugelis žino, apie tai kalbu labai atvirai. Prievartą patyriau tris kartus. Po vieno iš jų užsimezgė gyvybė, tačiau esu be galo dėkinga, kad tada turėjau galimybę saugiai ir nepažeisdama įstatymų pasidaryti abortą, – pasakojo Ashley. – Kadangi tada turėčiau auginti vaiką su prievartautoju.“

Susitikime  Judd taip pat prisiminė garsiuosius prieš Harvey Weinstein (67) jos pareikštus kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo. 2017-aisiais ji buvo viena pirmųjų viešai apie žiaurų Holivudo prodiuserio elgesį prabilusių moterų. Šiuo metu dviejų moterų išprievartavimu ir seksualiniu smurtu kaltinamas vyras laukia gegužės mėnesį prasidedančio teismo. Weinstein teigė nesantis kaltas ir neigia jam pareikštus kaltinimus.

„The New York Times“ Ashley Judd pasakojo prieš maždaug 20 metų sulaukusi Weinstein kvietimo atvykti į susitikimą jo viešbučio kambaryje. Moteris tikėjosi, kad juodu kalbėsis apie darbą, tačiau į prodiuserio kambarį palydėtą aktorę pasitiko chalatu vilkintis Harvey Weinstein. Jis prašė Judd atlikti jam masažą arba stebėti, kaip jis maudosi duše.

Po šio straipsnio buvo išspausdinta ir daugiau istorijų apie nederamą Weinstein elgesį su moterimis, kurių trys apkaltino jį išprievartavimu.

„Apie tai, kas nutiko su Harvey, papasakojau iškart, kai tai nutiko, – tęsė Ashley Judd. – Viešbučio vestibiulyje manęs laukė tėtis. Kai nusileidau į apačią, iš mano veido išraiškos jis suprato, kad nutiko kažkas baisaus… Visiems apie tai papasakojau, tačiau niekas negalėjo arba nenorėjo klausytis. Tai nutiko 1996-ųjų birželį.“

2017-aisiais laidoje „Good Morning America“ aktorė, paklausus, ar kada nors galės atleisti Harvey Weinstein, palinksėjo galva. „Jis – sergantis ir kenčiantis žmogus. Tokiems kaip jis padėti įmanoma“, – sakė ji ir pridūrė, kad, jei vis dėlto žinomas prodiuseris bus paskelbtas prievartautoju, jis, „be abejonės, turėtų sėsti į kalėjimą“.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*