ALFA.LT: „ARMANI“ PAGALIAU ATSISAKO NATŪRALAUS KAILIO! (VIDEO)

Alfa.lt
2016.03.22
Giorgio Armani

Giorgio Armani

Rome. Gyvūnų teisių organizacijų aljansas „Be Kailio“ („Fur Free Alliance“) išplatino pranešimą, kuriame išreiškia susižavėjimą ir palaikymą mados gigantui „Armani“ už sprendimą atsisakyti prekybos natūralaus kailio gaminiais.

Šiuo žingsniu vienas prašmatniausių italų prekių ženklų atsakė į vis didėjantį poreikį etiškai ir aplinką tausojančiai madai.

Nuo 2016-ųjų rudens ir žiemos kolekcijos „Armani“ atsisakys viso natūralaus kailio (taip pat ir triušių). Italų mados namai prisiėmė šį įsipareigojimą po to, kai ėmė bendradarbiauti su tarptautiniu aljansu „Be Kailio“, kurį sudaro daugiau nei 40 gyvūnų apsaugos organizacijų, pasišventusių užbaigti kailių industrijos veiklą visame pasaulyje.

Giorgio Armani (81) apie aplinkai ir gyvūnams draugiško sprendimo poveikį savo verslui atsiliepė teigiamai: „Man malonu pranešti, kad ‘Armani’ grupė tvirtai įsipareigoja nuo šiol atsisakyti gyvūnų kailio naudojimo mūsų kolekcijose. Technologijų pažanga suteikia mums tinkamų alternatyvų, tad žiaurios žvėrininkystės praktikos madai visiškai nebereikalingos. Šis svarbus žingsnis, kurį žengiame kartu su visa kompanija, yra ilgai vykusio pozityvaus kaitos proceso rezultatas. Siekiame parodyti, kokia svarbi mums yra aplinkos ir gyvūnų apsauga.“

Didžioji dalis kailio, naudojamo mados industrijoje, gaunama iš kailių fermų, kuriose laukiniai gyvūnai laikomi ankštuose narvuose ir nužudomi žiauriais metodais, taip išsaugant kailį nesugadintą, pvz.: uždusinami dujomis arba nupurtomi elektra per analinę angą.

Negana to, kailio gamyba kenkia aplinkai ir žmonių sveikatai dėl daugybės kailių apdirbimo procese naudojamų chemikalų.

Nuspręsdamas nebepardavinėti tikro kailio, Armani prisijungia prie kitų garsių dizainerių – Hugo Boss (†63), Tommy Hilfiger (64), Calvin Klein (73) ir Stella McCartney (44) – ir atkreipia dėmesį į klausimus, kurie rūpi naujos kartos vartotojams.

Pasižiūrėkime PETA paskelbtą vaizdo įrašą, kaip gaunami Angoros triušių kailis:

Alfa.lt_logo_skaidrus

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*