ARIANA GRANDE SU PETE DAVIDSON IŠSISKYRĖ, NES NENORĖJO JAM PAKENKTI?

FirstNews
2019.03.24
Pete Davidson & Ariana Grande

Pete Davidson & Ariana Grande

Los Angeles. Ar tikrai Ariana Grande (25) išsiskyrė su Pete Davidson širdį (25) ne dėl to, kad negalėtų jam padėti, o dėl to, kad nenorėjo jam pakenkti?

Bent jau taip galima manyti po naujausios dainininkės „Instagram“ istorijos. Joje Grande rašo: „Kartais priežastis, kodėl kažkam leidi išeiti yra ne dėl to, kad negali padėti, bet dėl to, kad tu skaudini jį šiame gyvenimo etape. (…). Nusprendi paleisti jį ne dėl to, kad esi menkas ir įsižeidęs. Leidi jam išeiti, nes tu tikrai manai, jog vienas be kito šiame procese galite išsigydyti. Paliekant kažką nereiškia, kad nustoji mylėti jį ir rūpintis juo. Paleidžiant reiškia, kad tu pasirinkai laisvę vietoj lojalumo iliuzijos“. Be abejonės, Ariana Grande turės pateikti daugiau paaiškinimų.

Ariana Grande ir Pete Davidson spinduliavo meile. Pora buvo susižadėję ir ruošėsi vestuvėms. Netikėta atlikėjos eks vaikino Mac Miller (†26) mirtis praėjusį rugsėjį palaužė ją ir ši nutraukė santykius su Davidson.

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*