ARIANA GRANDE PIRMĄ KARTĄ PASIDALINO SAVO VAIKINO NUOTRAUKA (FOTO)

RTL
2020.06.29
Dalton Gomez & Ariana Grande

Dalton Gomez & Ariana Grande

Los Angeles. Nuo metų pradžios Ariana Grande (27) draugauja su Dalton Gomez (27). Dabar pirmą kartą dainininkė pasidalino bendra asmenuke.

„Instagram“ paskyroje ji su gerbėjais dalinasi bendra nuotrauka ir video, kuriame galima išvysti įsimylėjėlius. Bendra nuotrauka pasidalino ir Gomez savo profilyje. „Beveik 27“, – rašo Grande po nuotraukų rinkiniu. Komentarų funkciją ji išjungė.

RTL praneša, kad pora gyvena kartu koronos izoliacijoje Los Andžele. Be to, naująjį draugą galima išvysti ir Ariana Grande bei Justin Bieber (26) dainos „Stuck With U“ vaizdo klipe. Dalton Gomez taip pat matomas ir bendroje dainoje su Lady Gaga (34) – „Rain On Me“.


View this post on Instagram

almost 27 :)

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


View this post on Instagram

27 🖤

A post shared by Dalton Gomez (@dalton_gomezz) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*