ARIANA GRANDE: DABAR PRABILO JOS EKS

Bravo
2014.08.23
Jai Brooks

Jai Brooks

Los Angeles. Jai Brooks (19) pasisakė dėl meilės reikalų su Ariana Grande (21). Dainininkė visai neseniai apsuko aplink pirštą ir paliko australą.

Jis pasisakė Vokietijos žurnalui „Bravo“: „Mes abu tiesiog per daug užsiėmę. Aš bandau viską pamiršti, būti arčiau savo gerbėjų ir su savo draugais. Viskas yra puiku!“.

Bet dainininkas taip pat tada neatsispyrė įgnybti savo buvusiai, praneša PlayRadio.lt. Kai jo paklausė, ką jam reiškia merginos, jis atsakė: „Man patinka tokios merginos, kurios man leidžia būti savimi – be jokių erzinančių priekaištų 24 valandas per parą.“

Ariana Grande ir Jai Brooks santykiai skilo rugpjūčio pabaigoje po dviejų metų draugystės. Tiesa, jie buvo išsiskyrę 2013 metais keletui savaičių, kai jis apkaltino Adrianą buvus neištikimai su Nathan Sykes (21) iš „The Wanted“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*