ANGELINA JOLIE IR BRAD PITT OFICIALIAI IŠSISKYRĖ

Delfi
2019.04.15
Angelina Jolie & Brad Pitt

Angelina Jolie & Brad Pitt

Los Angeles. Net kelerius metus teismų slenksčius mynę aktoriai Angelina Jolie (43) ir Brad Pitt (52) dabar oficialiai išskirti. Kaip praneša harpersbazaar.com, Holivudo žvaigždės pagaliau pasiekė finišo tiesiąją, o jų santykiai nutraukti.

Remiantis žurnalu „People“, abu žinomi žmonės sutiko su skyrybomis ir nebandė taikytis ar atšaukti šio sprendimo, o teismo dokumentuose jau pakitęs ir judviejų statusas. Iš sutuoktinių jie tapo nesusituokusiais žmonėmis. Tiesa, kurį laiką jie nesutarė dėl visų šešių vaikų globos, todėl turėjo būti sprendžiamas ir šis klausimas.

Jau anksčiau buvo pranešama, jog kaip skyrybų priežastį Jolie nurodė „nesuderinamus poros charakterių skirtumus“. Tokia pati priežastis buvo nurodyta ir aktorės Jennifer Aniston (50), su kuria Brad Pitt buvo susituokęs nuo 2000-ųjų iki 2005-ųjų, skyrybų prašyme. Nuo 2004 metų draugavusios ir 2014 metais susituokusios poros šeimoje augo šeši vaikai – trys savi ir trys įsivaikinti.

Angelina Jolie prašo jai skirti visų šešių vaikų globą, leidžiant Brad Pitt juos aplankyti savaitgaliais.

Brad Pitt leidiniui „Daily Mail“ sakė esąs labai nusiminęs. „Tačiau kas yra labai svarbu – mūsų vaikų gerovė. Prašau žiniasklaidos jų netrukdyti šiuo nelengvu laikotarpiu“, – sakė aktorius.

Nors Brangelina pasuko skirtingais keliais, tačiau jiems bus ką prisiminti: bendri vaikai, sėkmingi aktorių duetai sėkminguose filmuose, šimtai raudono kilimo ceremonijų ir milijonai nuotraukų, pasklidusių po įvairias pasaulio fofonaujienų agentūras, portalus ir leidinius.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*