ANETA SABLIK PLANUOJA PENKERIŲ METŲ KARJERĄ (VIDEO)

InTouch
2014.06.14
Aneta Sablik

Aneta Sablik

Berlin. Aneta Sablik (25) savo karjerai skirsi penkerius metus. Bent jau taip eina suprasti iš jos paskelbtų norų, rašo PlayRadio.lt.

Naujoji „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) laimėtoja, kalbėdama su žurnalu „InTouch“, pasisakė, kad nori vaiko, tačiau ne artimiausiu metu. Aneta sakė: „Sulaukusi 30 metų norėčiau susilaukti savo pirmojo vaiko. Tai yra geras amžius. Noriu pirmiau įsitvirtinti finansiškai, kad turėčiau lėšų auginti vaiką“. Sablik atviravo, kad net vestuves su savo sužadėtiniu dėl to atidėtų.

Aneta Sablik šiemet laimėjo RTL televizijos projektą. Ji gavo pusę milijono eurų, sutartį su įrašų kompanija, prabangų automobilį. Pirmasis atlikėjos singlas vadinasi „The One“.

Pasižiūrėkime Aneta Sablik dainos „The One“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*