ANDREA BOCELLI: MUZIKA YRA MANO NAMAI

Berliner Morgenpost
2018.11.07
Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Berlin. Andrea Bocelli (60) gerbėjai turi priežastį džiaugtis. Prekyboje pasirodė naujas italų tenoro albumas „Si“.

Bocelli net 14 metų dirbo su naujomis dainomis. Nors žvaigždė dažnai koncertuoja, tačiau geriausiai jis jaučiasi savo namuose Toskanoje. Interviu su laikraščiu „Berliner Morgenpost“ jis atskleidė, ar pirmiausiai grįžęs namo jis eina prie klavesino ar į terasą. „Žinoma, prie klavesino. Ten praleidžiu labai daug laiko, kai esu namuose. Turi galimybę rinktis – turiu du klavesinus ir daug kitų instrumentų. Muzika yra tiesiog mano namai“.

Beje, Bocelli atskleidė, kas jam labiausiai padeda būti kūrybingu. Jis sakė: „Turi būti ramybė. Gamta yra tobula. Aš užaugau kaime. Man patinka tai, vėjas lapuose ir klausytis paukščių čiulbant. Bet kas man svarbiausia: man šalia reikia moters balso“.

Tarp kitko, Andrea Bocelli albume „Si“ galima išgirsti ir duetus su Dua Lipa (23) bei Ed Sheeran (27).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*