ANDREA BERG IR VADYBININKO ANDREAS FERBER KELIAI IŠSISKYRĖ (VIDEO)


2018.10.10
Andrea Berg

Andrea Berg

Stuttgart. Tai buvo praėjusios savaitės siurprizas Vokietijos muzikos pasaulyje! Šlagerių dainininkė Andrea Berg (52) išsiskyrė su savo vadybininku Andreas Ferber (34).

Ferber yra ne tik vadybininkas, bet ir Berg posūnis bei šlagerių dainininkės-kolegės Vanessa Mai (26) vyras, todėl iškart pasklido gandai apie šeimos dramą. Berg nusprendė paskelbti savo „Instagram“ daugiau detalių: „Sveiki mielieji. Nesijaudinkite, nesvarbu ką girdite ar skaitote! (…) Svarbiausia man visada buvo ir yra mano šeima, kuri pabaigoje palaikys, kad ir kas benutiktų!“.

Beje, kovą išsiskyrė Andrea Berg ir pop titano Dieter Bohlen (64) keliai. Buvęs „Modern Talking“ narys daugiau nėra jos prodiuseris.

Tarp kitko, Andrea Berg ruošiasi savo artėjančiam turui.

Pasižiūrėkime Andrea Berg dainos „Diese Nacht ist jede Sünde wert“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*