AMBER HEARD DRAUGĖ: JI GULĖJO NUOGA IR KRUVINA ANT GRINDŲ. JOHNNY DEPP ŠLAPINOSI ANT BALDŲ

Bild
2020.07.27
Amber Heard & Raquel Pennington

Amber Heard & Raquel Pennington

London. Toliau pilamas purvas teismo procesuose tarp Amber Heard (34) ir Johnny Depp (57). Šį kartą buvo apklausta gera aktoriaus eks žmonos draugė. Ji atskleidė gana daug šokiruojančių ir pikantiškų detalių apie sutuoktinių gyvenimą.

Draugė Raquel Pennington penktadienį (24.07) pasisakė Londono teisme. Pagal rašytinius parodymus, tai buvo pirmas kartas, kai ji „iš tikrųjų bijojo dėl Amber gyvybės“.

Incidentas neva įvyko 2015 m., kai Depp ir Heard buvo Australijoje. Heard tikino, kad jos vyras ten „tris dienas laikė įkaite“ ją. Pennington teisme paliudijo, kad Heard ir Depp mušėsi dėl alkoholio. Depp, anot jos, metė į savo žmoną butelį. Ant pažirusių stiklo šukių Amber Heard buvo susipjausčiusi pėdas. Tada Depp prispaudė ją prie baro, o ši bandydama išsivaduoti nupjovė aktoriaus piršto galiuką.

Johnny Depp teismui teigė: „Amber nupjovė mano pirštą, kai į mane metė du butelius vodkos“.

„Amber pasakojo man, kad Johnny suplėšė jos naktinius ir ji gulėjo nuoga ant grindų, kurios buvo šlapios nuo alkoholio ir kraujavo“, – pasakojo Raquel Pennington Londono teisme praėjusią savaitę.

Vėliau Amber draugei nusiuntė nuotraukas su užrašais ant buto sienų ir veidrodžio. Neva tai buvo užrašyta ir su jo krauju. „Ji sakė, kad kol ji buvo išėjusi persirengti, jis savo kruviną pirštą panardino į dažus ir taip ištepė sienas ir lempų gaubtus“.

Ir tai dar buvo ne viskas: „Ji grįžo, o jis šlapinosi ant baldų ir sudaužė televizorių“.

Į klausimą, ar pati viską matė savo akimis, kaip Depp mušė Heard, Pennigton atsakė: „Ne“.

Nuo teismo pradžios liepos 7 d. Johnny Depp ir Amber Heard kaltina vienas kitą. Pora pakartotinai dokumentavo savo meilės ir neapykantos santykius su nuotraukomis ir vaizdo įrašais santykių metu, slapta rinkdami įrodymus vienas kito atžvilgiu.

4,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*