ALFA.LT: PETRAS DIMŠA PRIPAŽINTAS KALTU: VAIRAVO GIRTAS IR UŽMUŠĖ ŽMOGŲ

Alfa.lt
2016.03.22
Petras Dimša

Petras Dimša

Vilnius. Už 2013 m. vasarą Vilniuje sukeltą tragišką avariją, kurios metu žuvo jaunas dviratininkas, šešerius metus kalėti atvirojoje kolonijoje nuteistas aktorius, „Giminių“ serialo žvaigždė Petras Dimša (77) (22.03) antradienį savomis ausimis išgirdo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) verdiktą.

Paskutinė instancija, kurios sprendimas galutinis ir neskundžiamas, aktoriui nebuvo maloninga – atmetė jo ir gynėjo skundus, o paskirtą laisvės atėmimo bausmę paliko nepakeistą –  jis yra pripažintas kaltu ir jam teismas skyrė šešerių metų laisvės atėmimo bausmę, kurią aktorius turėtų atlikti atvirojoje kolonijoje.

Dimša nuteistas už tai, kad 2013 m. liepos 17 d. apie 15 val. 55 min. vairavo automobilį „VW Polo“, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (jo koncentracija kraujyje – 1,67 promilės). Aktorius važiavo nuo Oslo link Erfurto gatvės, kaip įtariama, neatsižvelgęs į deramą greitį, ir, priartėjęs prie dviračiu važiavusio Šarūno Surblio (†25), į jį trenkėsi. Dviratininkas buvo nugabentas į ligoninę, tačiau liepos 27 d. mirė.

Pats Petras Dimša net ir išgirdęs paskutinį teisėjų verdiktą laikėsi savo nekaltumo. „Kova nebaigta“, – teigė aktorius, tikinęs, kad tiek prokurorų, tiek tyrėjų darbas jo netenkina, jo kaltės įrodymų neužtenka.

Sarunas-Surblys

Alfa.lt_logo_skaidrus

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*