ALEXANDER KLAWS – „LET’S DANCE 2014“ NUGALĖTOJAS!

Gala
2014.06.03
Isabel Edvardsson & Alexander Klaws

Isabel Edvardsson & Alexander Klaws

Berlin. Alexander Klaws (30) kartu su švedų šokėja Isabel Edvardsson (31) nugalėjo šių metų „Let’s Dance“ TV šokių projektą.

Aktorius ir muzikantas, „Deutschland sucht den Superstar“ laimėtojas nugalėjo buvusią ledo šokėją Tanja Szewczenko (36). Finale jie turėjo atlikti po tris šokius prieš žiuri – Motsi Mabuse (33), Joachim Llambi (49) ir Jorge González (46).

Su fokstrotu „You Are The Sunshine Of My Life“ pirmavo iš pat pradžių.

Beje, Vokietijos interneto portaluose „Let’s Dance“ nesulaukia didelių pagyrų, o tik kičo šou. Portalas Noz.de net tyrinėjo reklamos užsakovus šio šou metu ir padarė išvadą, kad tai tik pensininkų auditorija – ekranuose nuolat mirgėjo lašai nuo viduriavimo, kremas nuo raukšlių ir panaši reklama.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*