„ABBA“ RUOŠIA SUGRĮŽIMO ALBUMĄ?

FirstNews
2018.10.07
"ABBA"

"ABBA"

Stockholm. Tai bus didžiausias visų laikų muzikinis sugrįžimas. Bet kokiu mastu?

„ABBA“ grįžta – tai jau yra aišku. Per Kalėdas pasirodys dvi naujos švedų kvarteto dainos. Ir atsirado priežastis tikėtis naujo albumo, nes skelbiama, kad Agnetha Fältskog (68), Björn Ulvaeus (73), Benny Andersson (71) ir Anni-Frid Lyngstad (72) įrašų studijoje labai gerai leido laiką ir turėjo malonumą vėl dainuoti bei groti. Björn apie tai „Evening Standard“ sakė: „Darbai gali pagimdyti albumą, arba keturias dainas – tai tikėtina“.

Tačiau, jei gerbėjai tikisi, kad „ABBA“ leisis į koncertus, tai Björn tai tvirtai paneigė.

Vis dėl to, keturių muzikantų hitus galima bus išgirsti skaitmeninių „ABBA“ narių koncertuose „ABBAtare“. Turas bus rengiamas 2019 m. Scenoje naujųjų technologijų pagalba bus galima išvysti jaunus „ABBA“ narius.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*