AARON CARTER KASDIEN VARTOJA MARIHUANĄ

RTL
2019.10.09
Aaron Carter

Aaron Carter

Los Angeles. Vokietijos TV kanalo „RTL“ žurnalistai psichologinių bėdų turintį dainininką Aaron Carter (31) sutiko Los Andželo oro uoste, kur jį ir užkalbino.

Žurnalistus sutikęs Carter labai apsidžiaugė ir negalėjo patikėti, kad jie atvyko su juo susitikti net iš Vokietijos. Netrukus TV žvaigždžių žurnalo „Exclusiv“ reporteriai priėjo prie esmės – jo problemos su narkotikais ir medikamentais. „Instagram“ tiesioginėje transliacijoje neseniai jis atliko narkotikų testą, kuris parodė, jog yra švarus, išskyrus marihuanos vartojimą. „Taip, tai tiesa. Aš [marihuaną] rūkau kasdien. Kiekvieną mano gyvenimo dieną. Ir šiandien vėliau aš tai darysiu, kai susitiksiu su keliais vaikinais Kanadoje“.

Tačiau jis rūko ne tik „žolę“, bet ir vartoja legalius medikamentus. RTL pakalbino jo buvusią draugę Lina Valentina (29) per „FaceTime“: „Mėnesių mėnesius jis dėl manęs atsisakė tablečių ir buvo pats mieliausias pasaulio vaikinas. Mylintis, kuklus. Bet kai jis suvartoja tablečių, tada tampa paranojiškas. Jis net kartą miegojo su mačete prie lovos“.

„Pirmiausiai aš turėčiau savimi pasirūpinti, pasisaugoti, kad dar kartą netapčiau priklausomas!“, – užbaigė pokalbį Aaron Carter Los Andželo oro uoste.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*