A$AP ROCKY PLANUOJA PASIRODYMĄ ŠVEDIJOS KALĖJIME

FirstNews
2019.12.03
A$Ap Rocky

A$Ap Rocky

Stockholm. Virš 4 savaičių JAV reperis A$Ap Rocky (31) praleido už grotų viename švedų kalėjime. Ten kartu su juo kalėjo dar du vyrai iš jo turo komandos. Dabar atlikėjas planuoja ten surengti koncertą!

Prieš savo pasirodymą Stokholme A$Ap Rocky ir dar du vyrai įsivėlė į muštynes su jaunuoliais gatvėje. Išplatintuose video matyti, kaip reperis puola vieną iš jų. Dėl to jis buvo uždarytas už grotų (Play Radio apie tai jau rašė). Dabar A$Ap Rocky savo buvusiems „draugams“ iš Švedijos kalėjimo nori surengti nemokamą pasirodymą, padovanoti treninginių kelnių ir džemperių. Jis sakė: „Jie negauna jokio palaikymo, kokį gaunu aš, kaip įžymybė“.

Beje, kalėjimo metu A$Ap Rocky susidraugavo su keliais kaliniais.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*