50 CENT: MIELIAU NAMAI NEI VAKARĖLIAI

FirstNews, Condé Nast Traveller
2019.02.08
50 Cent

50 Cent

Los Angeles. Dažniausiai pasaulinio lygio žvaigždes galima išvysti siaučiant vakarėliuose. Tačiau reperis 50 Cent (43) nėra iš tų – mieliau jis renkasi laiką namuose.

Žurnalui „Condé Nast Traveller“ 50 Cent atskleidė, kad namuose jis jaučiasi laimingesnis. Jis sakė: „Aš neinu iš namų ir žaidžiu su ropliais – aš esu iš Niujorko! Jūs manęs taip pat nepamatysite stovyklaujant su kuprine ant pečių ar žygiuojant. Neinu į laukinę gamtą ir nevalgau vabalų, kad išgyvenčiau. Kas tai daro?“.

Tarp kitko, nuo 2011 m. 50 Cent ruošia savo šeštąjį studijinį albumą, tačiau vis neišleidžia jo prekybai. Diskas „Street King Immortal“ galbūt pasirodys šiais metais.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*